| SpriTe851G a întrebat:

Mi-ar merge CSGO si GTA V pe un laptop cu procesor i3 si placa video nVIDIA geforce mx110?

4 răspunsuri:
| HeeVTM a răspuns:

Ca sa rulezi csgo si gta5 la peste 40 50 fps trebuie maxim i3 (nu stiu ce i3 ai tu dar trebuie) maxim i3 9100f cu gtx 1050ti sau gtx970. Ai dat niste date care nu ajuta pe nimeni. Nu ai specificat ce fel de i3, astfel nu te pot ajuta ( cauti pc bun la pret extraordinar cauta Str3sU e blana omu)

| SpriTe851G explică (pentru HeeVTM):

Pai as vrea sa-mi cumpar un laptop si am zis macar sa-mi iau unul mai bun si de buget.Mna,in jur de 1500lei care sa-mi ruleze si jocurile astea(daca exista la banii astia)

| SpriTe851G explică (pentru HeeVTM):

Ce ziceti de astea? https://www.pcgarage.ro/......a-la-1800/

| HeeVTM a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/......ck-no-odd/

Iti va rula Gta5 pe undeva pe la6 70 fps totu ultra. Si pe csgo totu low rezolutie maxim 250 300 fps+