| anonim_4396 a întrebat:

Am descarcat GTA Bucuresti de pe http://gtabucuresti.freehostia.com/downloads.html si am incercat si am dar acolo pe GTA Bucuresti v1.1 upgrade si cand am incercat sa intru in joc am primit o eroare:
This application has failed start because vorbisfile. dll was not found. Re-installing the application mayfix this problem.
Cine ma poate ajuta sa mearga? Dau funda! :D

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Reinstaleaza jocul sau descarca vorbisfile.dll si vezi unde trebuie sa il bagi

| FlashGun a răspuns (pentru AlinKun):

Sti cumva da unde sa iau vorbisfile.dll