| nuintelegnimic a întrebat:

Am instalat GTA San Andreas si cand sa intru in joc imi apare ca prezentare 2 chestii si atat si dupa imi apare totu negru. daca dau pe alta chetsie imi spune This application has failed to starts because vorbisfile. dl was not found. Re-installing the application may fix this problem. ce ar trebui sa fac sa`mi mearga? multumesc frumos :d

22 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Iti lipseste fisierul vorbisfile. dll, ia-l de aici si copiaza-l in folderul unde ai tu instalat GTA San Andreas: http://www.dll-files.com/dllindex/vorbisfile.zip? 0VIeOGbIlO

| Assassins a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat la fel si uite ce trebuie sa faci:
1.Il dezinstalezi de tot din PC tau si downloadezi alt GTA San Andreas
2. Daca nu merge deschizi winnar-l la GTA San Andreas si copiezi de acolo vorbisfile. dll si dupa aceea mai copiezi si ogg. dll si iti merge... funda?

| ExpertHost a răspuns:

Teroretic, sa reinstalezi GTA. Daca vrei sa scapi mai ieftin, cauta. dll respectiv, la cineva care are jocul functional si e posibil sa iti mearga treaba.

| FunnyCreations a răspuns:

Se vede ca nu intelegi nimic happy trebuie sa lasi daemon tools Gta san andreas. Iso pornit happy pentru ca ai o vresiune mai piratata happy doar asa o sa iti mearga din pacate sad doar pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiai facut crakul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da deci esti un prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinslaleaza joculbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa-l iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa downladezi ce iti cerewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ummhh...pai trebuie sa iei de pe net ce iti cere...si mie mi s-a intamplat la fel la NFS UNDERCOVERwinkingBAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

imi merge pana prezinta cine la scris si chesti...crying si imi apatre don't sent. si se inchide. ce sa fac dati-mi un sfat... va rogg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca pe cd este kracu e si u trebuie sala copiezi si sal pui unde ai instalat sana andreasulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi vorbisfile. dll

| Cristy_6051 a răspuns:

Am avut si eu problema. trebuie sa downloadezi vorbisfile. dl de pe net sau sa-l iei de la un prieten si sa il pui unde ti-ai instalat tu gta-ul si apoi o sati mearga perfect!

| Vararu_Andy_1979 a răspuns:

Cel mai bun raspuns e al lui Gabystelistu95 crede-ma mie mi-a mers.

| Edi_Schmitz_Edi_Schmitz_1958 a răspuns:

Cum pot descarca vorbisfile.dll?!
Pt ca vreau sa ma joc gta san andreas Bucuresti si nu ma pot juca dar nu stiu sa descarc vorbisfile.dll

| Catalin_5631 a răspuns:

Ial de aici si pune-l in folderul in care ai jocul. www.download vorbisfile.dll

| Anghel_Dudu_1999 a răspuns:

Am downloadat vorbisfille.dl si tot nu merge. ce sa fac? :3 dau funda

| mareboseusunt a răspuns:

Da

| Kis_Alex_1977 a răspuns:

Mie tot cand intru imi zice ca am crash ce fac? sau cine are skype sa ma sune ma cheama DrCandy73 DrCandy73 va rog ajutati-ma