| Daria84 a întrebat:

Am descarcat minecraft versiunea 1.7.2 si mi-a mers un timp m-am jucat mergea foarte bine si azi intram in el aparea MINECRAFT mare si apoi disparea si nu stiu de sa fac am incercat sa descarc si alte versiuni etc., dar nu a mers! CE SA FAC, VA ROG AJUTATI-MA!
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| talpan99 a răspuns:

Incearaca sa descarci versiunea 1.7.10 e alelas lucru cu 1.7.2 sper ca te-am ajutat

| Daria84 explică:

Da dar nu pot intra pe serverul meu pe care am muultee si chiar nu vreau sa pierd