| Iubareatzaa2011 a întrebat:

Am doua întrebări pentru cei ce joacă lady popular:
Cum pot să ajung pe podium?
Cum pot să strâng mult mai multe voturi?
http://g.ladypopular.ro/profile.php?id=69049

Răspuns Câştigător
| vyutsuu a răspuns:

Pai ca sa ajungi pe podiu trebuie sa ai foarrte multe puncte
iar cum strangi nu depinde de tine ci de jucatoare daca ele vor te voteaza daca nu iti da -2,-1happy
funda?

1 răspuns:
| andreeadinu9 a răspuns:

Si eu ma chinui de atata timp sa ajung pe podium si sunt toto mai dezamagita! E foarte complicat! De la un timp nc pe mine nu ma mai voteaza nmn! Trebuie sa strangi voturi pentru a junge pe podium.Pt a le strange trebuie sa iei rochii sofisticate si diferite accesorii superbe! Si daca ai voturi multe ajungi pe podium! Sper ca team m-ai ajutat! Contul meu se numeste Andreka! te pup scumpo!