| Abecedare a întrebat:

Am downloadat Metin2ro si cand incerc sa intru pe el se restarteaza calculatorul direct.De fiecare data cand incerc sa deschid metinu ro face asa.Si daca incerc de 100 de ori.
PS:La metine private (Adventure,Moon, Hummer etc.)nu face asa!
Funda!

Răspuns Câştigător
| danmidnight a răspuns:

Verifica placa video de praf, curato si bag-o din nou, si daca nu-ti merge dupa aceea reinoieste driverele de la placa video, asa mi s-a intamplat si mie la jocurile mai mari...

6 răspunsuri:
| Abecedare explică:

Am incercat toate da tot nu mere.Reformatez calculatorul si gata!

| shhhs a răspuns:

Uite aici o metoda ce o sa te ajute:
http://orademetin.blogspot.ro/......rt-la.html

Metin2Ro este un joc cu foarte multi playeri. Pot fii urmatoarele de vina
Placa video.
Lagul incetineste procesorul si se reseteaza la o supra solicitarewinking happy

| haryH a răspuns:

La ro sunt mai multe lucruri instalate si probabil alea duc la problema ta. Incearca sa iti curati calculatorul la exterior sau macar la interior cu un cleanup si un defragment.

| MusykForLife a răspuns:

Daca nu merge dupa ce cureti placa video vezi daca ai instalat.net farmework 4.0 si daca nu il ai instaleazal si iti va mergewinking

| bobydjXXL a răspuns:

Instaleaza driverele din nou, dar placa video nu te atinge daca nu face figuri cu celelalte jocuri.
Doar driverele de la placa video, dupa ce le-ai instalat dai o recuperare windows reparere cum ar fi intra la panou de control acolo.
Ce sa zic: bafta!