| BodyBDY a întrebat:

Am facut cont pe Naruto-Arena si nu prea stiu sa umblu cine ma poate ajuta? big grin

2 răspunsuri:
| ACAB1312 a răspuns:

Search on youtube
www.youtube.com E gratis.

| RroooXxX a răspuns:

Pai ideea jocului e sa iti faci o echipa ( destul de evident). Ca sa iti poti face o echipa buna trebuie sa iei in calcul chakra ( casutele alea colorate) si ce anume vrei sa faci cu echipa respectiva. E bine ca de exemplu sa ii pui pe (exemplu random XD) Ino ( care are genjutsu ) cu Lee (care are taijutsu ) si oricare alt personaj care are ninjutsu sau/si bloodline.(adica sa nu aibe toti acelasi tip de chakra ) Pe principiul asta orice tip de chakra ( care iti pica random) ar veni teoretic esti capabil sa ataci cumva. Ma rog, si aici e cu dus si intors pentru ca dupa ce iti omoara anumite caractere tot vei fi nevoit sa astepti chakra.Hmm. Ce ar trebui sa-ti mai spun... Sa nu te bazezi doar pe un caracter, pentru ca daca moare s-a dus. Cred ca asta e in mare. Mai sunt chichite dar daca ai sa te pui pe jucat o sa le prinzi tu.XD Daca te mai pot ajuta cu ceva, anunta-ma.happy