| HajaDaniel a întrebat:

Am facut o pagina de inregistrare in XAMPP si cand apas pe inregistrare imi apare asa:
Warning: mysql_connect(): Host 'Utilizator-PC' is not allowed to connect to this MySQL server in D:\xampp\ala\htdocs\account_create.php on line 57
Questo ID Esiste gia
Ce sa fac?

1 răspuns:
| CalciuGabriel a răspuns:

Probabil ca nu este permis in Europa/Romania.Incearca sa il descarci cu un VPN.Stiu ca nu e legal(cred) dar daca chiar il vrei aceasta e una dintre singurele variante.Cu placere!