| SiRo a întrebat:

Am fifa 11 si am instalat gameranger patch-u respectiv care trebuia si cand intru sa joc cu cineva mi se blocheaza la portaru ala cech si daca joc singur se incarca si trece de cech straight face ce pot sa faca cine stiee si merge ai

1 răspuns:
| clawditzu a răspuns:

Intra unde ai instalat fifa 11, game, fifa setup si ai acolo fifaconfig (D:\FIFA 11\Game\fifasetup, cam aici adica), dai la game settings si faci urmatoarele setari:
Renderyng Quality - very low (se vede urat dar asta e nai cei face)
MSAA Options - OFF
Debifezi wait for Vsync
Nu are cum sa nu ati mearga asa!