| Nexon a întrebat:

Am Hero Fighter v0.2.2 si v0.65 cand intru in joc imi apare o fereasta neagra....cum il pot face sa mearga sau un site de unde sa-l downloadez si sa mearga.

1 răspuns:
| Andreutzu_Andrey_1995 a răspuns:

Downladeaza-til de pe kickass si daca nu merge incearca sa copi crakul in iconita de la joc. Vezi ca trebuie sa ai Daemon Tools si cand dezchizi jocul cu el (Daemon Tools) nu dai pe autorun ci pe file folder si o sa-ti apara crakul. sper ca te-am ajutat daca nu cumva stii deja cum sa faci pentru ca intrebarea e din 2012 big grin