| paulina12 a întrebat:

Am instalat sims 2 si sims university si cand vreau sa deschid imi da o eroare si ambele le-am instalat cu daemond tools.

Răspuns Câştigător
| Flaviuka a răspuns:

Sigur trebuie sa fie un text document unde iti explica ce mai ai de facut. si eu mi-am instalat de o luna sims 2 cu pets, season + stuff`urile. in pasul al treilea din acel text document zice asa: 3. Copy "Sims2EP6.exe" in "No-CD Fix" to:
C:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 Bon Voyage\TSBin - overwrite the existing file.
adica din folderu The sims 2, Sims2EP6.exe (care il gasesti in No-cd fix) il muti in C:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 Bon Voyage\TSBin
apropo. trebuie sa instalezi si bon voyage ca sa iti mearga.

2 răspunsuri:
| Flaviuka a răspuns:

Si cand deschizi. da`i pe iconita cu Sims Bon Voyage iar apoi play.

| PuFoS97 a răspuns:

Intra in My Documents...si sterge folderul Sims 2... apoi s-ar putea sa-ti mearga si sims university