| absint a întrebat:

Am instalat WoW Wotlk si vreau sa ajung la versiunea 3.3.5.Dar pana acolo trebuie sa instalez manual toate patchurile si am ajuns la 3.0.9 to 3.1.0.Aici,spre deosebire de celelalte patch-uri(unde am fisier. exe si, dand click pe el, imi instaleaza automat), aici am 4 fisiere:BNUpdate. exe(pe care, daca dau click, imi apare "There is no patch file to apply") si 3 fisiere cu extensia. MPQ(wow-partial-1.MPQ, wow-partial-2.MPQ, wow-final.MPQ)

Stie cineva ce e de facut?

1 răspuns:
| VL4DST3R a răspuns:

Cauta alt patch ca nu am mai auzit de formatele astea straight face