| Dani321321 a întrebat:

Am intrat pe un site de cs go pentru case opening si am bagat un promocode de 100$ am deschis o cutie cu cutite si mi-a picat un karambit lore si cand am dat sa il iau imi scria Trebuie să depuneți cel puțin 5 USD sau un echivalent într-o altă monedă. Depus: $ 0 vreau sa stiu daca bag 5 USD imi ia skinul?

1 răspuns:
| Marys79Marys a răspuns:

Da, normal așa ar trebui. Foarte multe dintre site-urile de bet, ce-ți oferă un promocode, pentru a putea retrage un skin câștigat va trebui să depozitezi. Din păcate, nu am mai auzit de un promocode de 100$ ceea ce mă face să mă gândesc că site-ul ar fi unul fake, ai putea să lași aici un link sau să te asiguri că este unul pe cât se poate de real.