| Fota_Liță_Andreea_1973 a întrebat:

Am luat de curand GTA Episodes From Liberty City. Cand il instalez, la jumatate imi da eroare. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Focus11 a răspuns:

Pai ori nu la-i instalat cum trebuie(de obicei se instaleaza cu Daemon Tools)
Ori PCU nu este combatibil
Ori Nu ai luat ce-a ce trebuie

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Depinde si ce eroare iti da.
Poate fi fie ca nu ai suficient spatiu pe disk fie ai descarcat jocul de bucati (si iti cere cd 2 pentru a continua instalarea) ori jocul nu e compatibil cu sistemul tau (trebuia sa verifici cerintele de sistem inainte de al scoate) sau e o eroare de la instalare (ceva nu e bine cu instalarea).
Cred insa ca cel mai probabil ori ai scos jocul pe bucati ori ti-a gasit un inconvienent.

Dar cum suna eroarea mai exact?

| 98Enigma a răspuns:

Ce eroare iti da?

| frik a răspuns:

Am o intrebare "GTA Episodes From Liberty City" Lai cumparat de pe STEAM sau Lai luat de pe TPB. Daca l-ai luat de pe TPB incearca sa iei prima oara GTA 4 si dupa sa instalezi si "GTA Episodes From Liberty City" Deoarece este doar o extensie sa zic asa pentru GTA 4. Insa daca l-ai luat de pe STEAM ar trebui sa nai nici-o problema happy

| Fota_Liță_Andreea_1973 explică:

Eu am luat jocul din magazin si da eroare la fisierul data2

| stefan009 a răspuns:

Si mie imi da eroare dar ca trebuie sa-l instalez de pe dvd 1 dar eu cand sa instalat un pic 1 la suta am pus dvd 2 de aia mi-am dat eroare rolling on the floor