| looney a întrebat:

Am luat Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 pe pc. L-am facut sa mearga dar acum am o problema cu controalele...Nu reusesc sa le dau de cap...Stie cineva ce pot sa fac, sau are o configuratie facuta pentru pc? Va multumesc pentru timpul acordat!

1 răspuns:
| magdiy a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa intrebi un specialist in calculatoare si chestii din astea sau sa mergi cu jocul de unde l-ai cumparat si sa ii intrebi pe cei de la care l-ai cumparat de ce nu functioneaza.