| anonim_4396 a întrebat:

Am luat xbox live 14 days free dar mi s-a transformat automat în xbos game pass ultimate, în fine, am descarcat câteva jocuri,(fifa, forza, nfs heat, etc). Întrebarea mea este:dacă iau xbox live gold o sa mai meargă jocurile descărcate? Pana la urma nu am dat nici un ban pe ele. (abonament de 14 zile nu e nimic pe lângă prețul tuturor)

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Daca vrei sa pastrezi accesul la jocurile care nu is games with gold trebuie sa iti faci abonament la gamepass ultimate. Include beneficiile din gold.