| ionutblast123456 a întrebat:

Am nevoie de ajutor!

Incerc de ceve timp sa descarc ninja classic hack dar nu merge.

Daca aveti deja nija classic hack instalat, va rog frumos trimiteti 999999 de silver, gold si coupons pe contul Ionut Blast

Va rog.Cine face asta ii dau funda la orice intrebare voi pune

1 răspuns:
| Bognar_Vasi_1997 a răspuns:

Acel "hack" despre care vorbesti tu este cheatengine, care funcioneaza numai vizibil pe acest joc...adica tot ce adaugi se adauga vizual si dupa refresh dispare, nu poti folosii aurul adaugat... sper ca ti-am fost de folos si imi pare rau daca ti-am distrus visele.