| Craftmaster a întrebat:

Am nevoie de ajutor la cs 1.6...Mi-am instalat cs1.6 si nu pot misca mausul in stanga sau dreapta doar in sus si in jos ma poate ajuta cineva? funda!

4 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Eu zica sa downloadezi cs-ul din alta parte sau poate ai gamepad-ul conectat, eu chiar azi mi-am downloadat alt cs si merge perfect cu boti si zeci de mape. daca vrei sa iti dau linkul baga-mi id-ul de mess:ionescuantonio51

| VladUtzel a răspuns:

Salut.
Cand intri in cs, dai la options, mouse si dai acolo unde scrie "Use mouse for looking around".
Funda?

| Craftmaster explică:

Am sterst cfg-ul am dat default la options dar tot nu merge!

| Craftmaster explică:

Nu merge nici una din astea...