| RaVuL a întrebat:

Am nevoie de niste jocuri

System:
Placa video:nVidia GEForce FX5200(128 MB)
Procesor:2600+
1.50 RAM

Va rog! Funda desigur

Răspuns Câştigător
| Marian88 a răspuns:

Depinde ce tip de jocuri preferi : la configuratia asta ar rula Need for Speed Underground 1 si 2, Delta force Xtreme 1, 2 si Delta Force Black Hawk, GTA Vice City, Return to Castle Wolfenstein, Red Alert, si multe altele care intr-adevar sunt jocuri mai vechi dar bune de jucat si acum.

1 răspuns:
| claudiuhiei a răspuns:

Fifa 2009, fifa 2010, Pes 09, nfs most wanted,nfs Carbon, Nfs undercover, Call of duty 1 si 2, Virtua tennis 3, Command and Counquer Renegade, Sims 2,