| Alexandru_9419 a întrebat:

AM NEVOIE DE UN CONT PE METIN2 UK CORUM ZONA GALBENA CINE ARE VREUN CONT CARE NUI TREBUIE... dati-mil mie am fost heckarit la lvl 75 si nu mai am contul nimic crying s-a dus tot 2 an ide munca am nev d eun cont peste lvl 40 care aveti nu oblig pe nimeni sa-mi dea cont de 99 cine vrea sa-mi dea pm la id alexrmxhot

1 răspuns:
| EmaDwo a răspuns:

Stii doar. Ca unii daca au Cont dinasta sti ca nu o sa-ti dea pentru ca toti sun innebuniti de jocul asta. Eu am avut level 52 in doar 2 zile si era si ro