| anonim_4396 a întrebat:

Am o echipa de fotbal(Fc Alinborger ) in jocul ManagerZone(un manager de fotbal online pe browser).
Merita sa bag bani mulți în joc ca sa particip la competitiile internationale si cele de juniori U18, U21 si U23 asta pe langa liga de seniori romaneasca si mai ales sa fiu membru de club lunar în acest joc?
Cine joaca jocul de aici și stie dacă merita sa investești în joc la echipa?
Intreb fiindca vreau pe viitor in câțiva ani sa ajung cu echipa în Superliga românească din MZ.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca ai pus intrebarea asta de peste 10 ori, chiar de cate 2-3 ori pe zi.
La inceput nu ti-am sters intrebarea de vreo 3 ori, abia apoi ti-am sters-o la moderare. Nu m-a interesat si n-am vazut ca ai sters-o tu, trebuia s-o lasi.
Si poate nu stie nimeni de pe TPU sa-ti raspunda la intrebare, altfel ai fi primit raspuns pana acum.
Acum o las dar daca o mai pui si o intalnesc la moderare sigur ti-o sterg.