| AndreYutzUU a întrebat:

Am o intrebare care s-ar putea sa fie simpla pentru voi:
Merge sa am si GTA San Andreas si Fifa 2007?
Adica am demontat imaginea de la FIfa si am pus imaginea de la GTA, si acum nu merge fifa crying.
Ce sa fac?
Pot demonta imaginea de la GTA si sa pun la Fifa?
Va mai functiona GTA?
Va rog mult spuneti-mi!

2 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Cand vrei sa te joci un joc pui imagina la jocul care vrei sa te joci sau il crack-uiesti si asa nu mai trebuie sa fie montata imaginea.Sau cel mai bine e sa il cumperi si nu mai ai treaba.

| ahlrh a răspuns:

Păi, da, poţi să demontezi orice imagine şi s-o montezi din nou când vrei (teoretic n-ar trebui să se strice nimic).
Ca să-ţi meargă FIFA trebuie să-i montezi imaginea. Din câte ştiu eu, în DAEMON Tools poţi monta mai multe imagini sau? În fine, încearcă să montezi imaginea de la FIFA şi să-l joci, ar trebui sa meargă în caz de te anunţă înainte să se lanseze jocul că are nevoie de CD-ul cu jocul.

Succes!