| qlTlp a întrebat:

Am o intrebare de data asta legat despre minecraft

cand dau sa intre pe versiunea 1.8.9(la fel pe toate)imi apare dupa o secunda dupa ce a parut iconita de la minecraft pe fereastra imi apare fatal error

adica asta:

[15:10:24] [Client thread/INFO]: Setting user: fsa

[15:10:24] [Client thread/INFO]: (Session ID is token:1337535510N:829875b79b4830788d57fc7e34034c99)

[15:10:38] [Client thread/INFO]: LWJGL Version: 2.9.4

Execution protection violation

#

# A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment:

#

# EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (0xc0000005) at pc=0x28c7b700, pid=3720, tid=332

#

# JRE version: Java(TM) SE Runtime Environment (8. 0_71-b15) (build 1.8. 0_71-b15)

# Java VM: Java HotSpot(TM) Client VM (25.71-b15 mixed mode windows-x86 )

# Problematic frame:

# C 0x28c7b700

#

# Failed to write core dump. Minidumps are not enabled by default on client versions of Windows

#

# An error report file with more information is saved as:

# C:\Users\W7PC\AppData\Roaming\.minecraft\hs_err_pid3720. log

#

# If you would like to submit a bug report, please visit:

# http://bugreport.java.com/bugreport/crash.jsp

# The crash happened outside the Java Virtual Machine in native code.

# See problematic frame for where to report the bug.

#

Java HotSpot(TM) Client VM warning: Using incremental CMS is deprecated and will likely be removed in a future release

eu am windos 7

am instalat

java (ultima versiune)

microsoft.net framework 4.5

si aplicatiile bagate de la windows in laptop

ce am gresit sau ce trebuie sa instalez pe langa astea ca sa imi mearga minecraftul?(am minecraft launcher team extreme)

vreau sa ma mai joc pe el (nu-mi mai merge minecraftul de cand am restartat windosul(inainte tot windows 7 aveam))

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Dezinstaleaza java 8 si cauta ultima versiune de java 7

| qlTlp explică:

Nu a mers