| aNdr3yBe a întrebat:

Am o intrebare legata de metin... Cum se face set "universal" (pvm - player vs multi) o explicatie mica nu`mi trebuie cine stie ce nebunii.winking Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| darkdragons a răspuns:

Pai pentru anti warr trebuie sa ai full rezistenta sabie + pv si restul ce pica hh full, pentru sura rez la magie,,,, pentru ninja nu prea trebuie decat o piatra anti ninja,,,, si pentru shaman nu trebuie mai nimic decat un pic de rez la foc daca iti intra e perfect(astea sunt la primul bonu si astea trebuie sa le ai toate in acelasi timp pe itm) la al 2-lea bonus trebuie sa ai full rezistenta sura si rez warr sau ninja (in niciun caz shaman ca aia sunt slabi,,, si ii bati destul de usor)depine ce esti ca pentru sura iti trebuie inteligenta full,,,, pentru warr trebuie full str-forta pentru shaman tot ca la sura si la ninja dex-dexteritate sper ca te-am ajutat funda pls

1 răspuns:
| Anonim3495872345 a răspuns:

laughing)). PvM nu inseamna player vs multi. Inseamna player vs monster