| 123messy321 a întrebat:

Am o intrebare si eu...deci am ip 188.209.217.241 si ma intreb daca pot sa tin un server de samp pe acest ip

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Poti tine un server cu orice tip de ip chit ca e rotabil sau nu! Daca nu e rotabil situatia e mai simpla ai acelasi ip mereu si se poate conecta lumea usor, insa daca ai rotabil iti trebuie un host de ip gratuit! care trebuie sa il actualizezi la fiecare restartare de calculator sau internet\! Succes!

1 răspuns:
| Memet_Alan_1990 a răspuns:

Da se poate