| QAlessia a întrebat:

Ce e ala server de samp?straight face

3 răspunsuri:
| Amidamaru a răspuns:

E server pe san andreas multiplayer adica GTA San Andreas cu mai multi playeri online adica joci san andreas pe net funda?

| MiticaCercel a răspuns:

Vrei sa te joci pe un server de samp de durata? Sunt sigur ca acest server iti este dedicat tie!
Avem summer quest, summer gift activ, avem multe sisteme care sigur o sa te impresioneze.
Daca vrei un bonus de inceput poti adauga la refferal ( 6325 ) sunt sigur ca o sa te ajute mult!
HostName: RPG.HEROIC.RO - Summer Quest - Summer Gift - Update
Address: rpg.heroic.ro:7777
Players: x / 300
Ping: 9
Mode: Hulk v2
Language: RO/EN
Refferal - 6325

| EdiGoldut a răspuns:

Un server de samp este un loc unde mai multi oameni joaca impreuna, pe aceeasi harta, acelasi joc. :]