| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare! Vreau sa fac un server de san andreas multi player, intrebarea este urmatoarea : ma costa ceva? daca nu, cine se pricepe la creeat servere, etc etc, va rog sa ma ajutati, spunandu-mi ce prgram imi trebuie sau ce pot sa fac, multumesc fundaaaaaaaaaa!

2 răspunsuri:
| Kaennox a răspuns:

1. Habar nu am cum sa creez un server
2. Stiu ca trebuie sa platesti niste bani lunar pe un site de hostare al serverului, altfel nu il poate vedea nimieni cand cauta un server de sa-mp ...doar daca ii dai tu ip sau ceva de genu!winking succes[nu vreau funda, si vreau sa te ajutwinking]

| RB26DETT a răspuns (pentru Kaennox):

Ok, eu vroiam sa fac ceva asemanator cu Romania super stunt dar cand am vazut cat de greu e sa faci un server pentru un simplu death match http://alltheragefaces.com/img/faces/large/misc-jackie-chan-l.png am fost cam asa :)) dar incerc totusi sa il fac, daca vrei sa ma ajuti, da add la cristi_privat sa vorbim mai bine;)