| MauriceCaine a întrebat:

AM O mica PROBLEMA.....Tocmai mi-am schimbat Windows-ul, Cu un Windows 7....si problema e ca nu mai am cd-ul cu driverul pentru. webcam-ul ARMEDIA. Modelul webcam-ului meu este: ARMEDIA HV-0151 daca cineva poate sa imi rezolve problema asta acord panglica. REPET: Imi trebuie driver pentru. Webcam-ul ARMEDIA HV-0151 (asta este modelul).

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Nu stiu ce tip de camera ai si tipul de windows oricum am aicea saitul mai jos.
Sper ca te-am ajutat.
http://www.nodevice.com/driver/category/PC_Camera.html

| BlackAngel29 a răspuns:

Foloseste Slim Drivers(un program de gasit drivere)