| sergiuthunder a întrebat:

Am o nelamurire acum cateva zile mi-am pus jocul The Mighty Quest For Epic Loot mi-am facut un cont insa acum nu mai doresc sa joc pe el si vreau sa ma deloghez cum pot face asta nu gasesc butonul de delogare sunt doar 2 Play for free si Infiniti pack?

1 răspuns:
| Marian_Marian_1995_hUqT a răspuns:

Cand pornesti jocul iti arata un meniu unde e un buton de start acolo te si loghezi, ar trebui sa cauti acolo. Daca nu merge i-ati jocul de pe steam.