| AnaysW a întrebat:

Am o problema. Am intrat in minecraft in nether si cand am vrut sa merg inapoi m-a dat la alt portal. Chestia e ca detinatorul portalului are garduri in fata lui si nu pot iesi. Nu ma teleporteaza inapoi dar nici nu pot vorbi pe chat. Cine ma poate ajuta? Ofer funda!

1 răspuns:
| Al3x998 a răspuns:

Din pacate nu ai ce sa faci. Daca joci muliplayer, Skyblock= [/is], daca joci Survival si ti-ai setat [/sethome] ii dai [/home] sau [/spawn] pentru a te duce la spawn Survival/Skyblock.
Bafta!