| ChowderR a întrebat:

Am o problema. AM windows vista ultimate, de fiecare cand intru intr-un program imi apare o fereastra care imi zice sa aleg: allow sau cancel. MA enerveaza mult.

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Control panel -> User Accounts -> Turn User Account Control on or off, apoi restart si gata.
Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Il poti dezactiva usor, te duci la control panel, Action center, Change User Account control settings, si selectezi "Never Notify" dupacare dai restart si ai rezolvat.

PS: Indicatiile care ti le-am dat sunt de pe Windows 7, e posibil ca pe windows vista sa nu gasesti in acelasi locuri precum Windows 7, dar sper ca il vei gasi.

Numai bine!

| ChowderR explică:

Nu AM gasit. Dar multumesc pentru ca ai incercat poate ma va ajuta altcineva