| AndreiSefuTau25 a întrebat:

Am o mare problema! Am instalat windows vista si cand intru intr-o aplicatie imi zice : Windows needs your permision to contynue. Si mai jos Allow Sau Cancel. Cum dezactivez asta? Va rog!

Răspuns Câştigător
| AllexTheWolf a răspuns:

Eu windows 7 dar e cam la fel putin, pe PC am vista dar nu am acces la PC, am laptop-ul. Intri in Control Panel ( Panou De Control) Dai la sistem si securitate si dai la Modificare control cont utilizator si dai de bara aia in jos. Acum daca nu te descurci si daca ai team viewer te pot ajuta.

| AndreiSefuTau25 explică (pentru AllexTheWolf):

Mda... Mersi. Am rezolvat, am facut exact cum mi-ai zis tu. Multumesc mult!

| AllexTheWolf a răspuns (pentru AndreiSefuTau25):

Cu placere. Nu ai pentru ce.winking