| ρυƒυℓєтє a întrebat:

Am o problema. cand intru in counter-strike si vreau sa ma conectez la un server (orice server) se incarca pana la jumate si imi da fatal error si scrie asa : FILE READ FAILURE. ajutati-ma ce trebuie` sa fac?

P. S nu imi spuneti k nu ii bun cs`u ca pana acum mi-a mers. sau sa reinstalez windowsu si chestii din astea. DAU FUNDAwinking

1 răspuns:
| CooSsMmiNn a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti iei alt cs... poate ai primit destroy sau altceva!