| SponGebOb_4517 a întrebat:

Salutare ma numesc Alex happy, am 21 de ani si vreau sa va intreb ceva. Deci:
De fiecare data cand vreau sa ma conectez pe un server de Counter - Strike 1.6 Imi da Fatal Error Si zice:. File read failure. Am incercat sa vad care este problema, dar din pacate nu am reusit sa gasesc ceva. Va rog sa ma ajutati. Dau funda :Xwinking happy

Răspuns Câştigător
| Schizophrenic a răspuns:

Da, iti recomand sa cumperi Counter Strike 1.6 pe Steam. Asta e cea mai buna solutie.