| Cluadio a întrebat:

Azi am vrut sa joc counter strike 1.6 si cand vreau sa intru pe un server ma scoate afara din cs si imi da Eroarea Fatal EROR: File read failure va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Bănuiesc că ai primit un destroy, iar fișierele au luat-o razna. Uite cum se rezolvă :
1. Stergi toate fisierele ce au extensia.wad din counter-strike/cstrike/,
2. Reinstalează cs-ul.

| Cluadio explică (pentru anonim_4396):

Cand il reinstalez tot imi apar alea

| Cluadio explică (pentru anonim_4396):

Ma degeaba alea imi apar din nou si tot nu merge

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cluadio):

Ai șters toate fișierele din cs cu extensia.wad? Șterge și folderul „Models" și toate hărțile din „Maps", ți se vor descărca din nou când te vei conecta pe un server ( depinde ce hartă e în momentul actual ) și fișierul „userconfig.cfg"

| Cluadio explică (pentru anonim_4396):

A mers mersi