| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema : cand intru in Lineage 2 si incerc sa ma loghez imi apare o eroare de genul "General protection fault". Ce inseamna asta? Care sa fie cauza?
Cum fac sa nu imi mai dea eroarea asta? DAU FUNDA HEEELLLPPPPP!

Răspuns Câştigător
| JoinTu a răspuns:

Antivirusul nu iti da voie sa joci acest joc sau nu ai calculatorul prea bun. Daca vrei sa iti mearga Lineage 2 reinstaleaza windowsul sau ia-ti alt calculator sau antivirusul e de vina ori ia jocul iar dupa net. Funda? big grin big grin big grin big grin