| seby8873 a întrebat:

Am o problema cu internet explorer. De fiecare data cand vreau sa il accesez imi apare eroarea aia cu don't send. Am incercat sa accesez un site in legatura cu permisul de conducere si pe mozila si chrome si opera sa fac ceva chestionare si doar pe internet explorer ma lasa.

10x.

1 răspuns:
| nustiunustiu a răspuns:

Nu stiu ce sa zic exact ca are...
Prima varianta: Dezinstalezi internet explorer(de la control panel-->add or remove programs--> selectezi internet explorer--> dai click pe "change/remove") si dupa ce s-a dezinstalat intri aici: http://adf.ly/6iZsO si descarci iar internet explorer si il reinstalezi.

A doua varianta: Schimbi windows-ul si se va instala Internet Explorer automat si acesta sigur va merge!