| alexutzu08 a întrebat:

Nu imi merge internet explorer ce sa ma fac? imi apare eroarea aia cu don't send...imi trebuie urgent pentru a intra pe drpciv...mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De ce nu folosesti alt browser? Incearca cu Mozilla Firefox 5 sau Google Chrome 12, merg foarte bine, eu le am pe amandoua. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cauta pe net o sa gasesti pe site-ul celor de la Microsoft si chiar si pe alte site-uri Internet Explorer, il descarci si il reinstalezi si va merge!