| WeWillSeeAgainInHell a întrebat:

Am o problema cu metin2 ro Steel, cand sunt in oras am lag si se blocheaza, imi da o eroare si se inchide. Ma enerveaza la culme. straight face
Ce trebuie sa fac ca sa scap de lagu' asta? straight face
Funda.

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Daca ai PC mai slab si tu te joci metin cu toate programele deschise normal ca ai lag,cand te joci opreste toate programele deschise(browser,etc)
Fa curat prin C, folosind Ccleaner
Dezinstaleaza jocurile/aplicatiile care nu le mai folosesti
Ia Advanced system care si scaneaza PC sa vezi ce erori, problema ai, acesta ti le va repare
Ia drive booster ca sati instalezi uptadatele driverelor pe care tu deja le ai
Iati un procesor bun, o placuta RAM de peste 1/2 GB
Curata registri, defragmenteaza registrii, curata partitia C apoi o defragmentezi.Sau cea mai usoare solutie, reinstaleaza windows.
P.S:foloseste Windows 7 sau Windows 8