| TCristi a întrebat:

Am o problema cu placa video. Intru in joc(COD Ghots) merge cateva minute fara probleme, dupa aia imi da eroare "the program has stopped working", ceva de genu. Tin sa mentionez ca am un laptop Lenovo G500, procesor i7 3612QM placa video AMD Radeon HD 8570 2GB si ca sistem de operare folosesc windows 7 pe 64 biti. NU stiu ce se fac, laptopul foloseste si placa video integrata si cea dedicata, iar erorile astea imi par cel mai probabil din cauza ca mi se opreste placa video dedicata.

2 răspunsuri:
| ionuttemeri a răspuns:

Pai vezi ca sigurat nu ti-ai instalat corect driverul iti trebuie o versiune mai nouo sau cel original

neluL
| neluL a răspuns:

Eroarea asta iti apare pentru ca mai ai si alte programe deschise in paralel, cum ar fi messenger, skype, browserul, utorr3nt...