| TudorRadu a întrebat:

Am o problema cu redirectele. Uitati problema.
http://postimage.org/image/7gwuq4rjp/

Răspuns Câştigător
| alexmitzyy a răspuns:

Calculatorul tau are prea putini gb ram trebuie cel putin 4gb ram pentru redirectele xhlds.
Baftă!

4 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Nu suporta calculatorul tau sa tina redirectele... sunt prea puternice. Inainte iti mergeau redirectele cand le deschideai? Ai intrebat pe aia care le-au facut ca poate stiu ei problema happy

| TudorRadu explică:

Inainte nu tineam redirecte, si am mai vazut la multa lume ca asa le face si stiu ca se poate rezolva dar trebuie sa-mi spune-ti voi

| TudorRadu explică:

Ah da? eu am 3 gb ram

| Andersonn a răspuns:

Incearca sa deschizi mai putine redirecte poate iti merge