| Bhăă_Alex_1997 a întrebat:

Am o problema cu SAMP` UL. cand dau pe un server sa ma conectez, ma baga, si imi apar alea in colt cu, ca se conecteaza. join, imi apare aia sa bag parola la serverele care e cazu, si nu se conecteaza. cand imi apare sa bag parola, nu ma lasa sa o scriu`. De ce face asa si de la ce? Am bagat cateva masini. cred ca vreo 10. are vreo importanta ca am bagat masinile si din cauza asta sa imi faca lag si sa nu ma lase sa intru in el?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că problema se datorează lagului. Încearcă de mai multe ori, eventual reinstalează samp-ul.

| 1stResponder a răspuns:

Nu, nu are legatura cu modurile. Incearca la alt server, ala ar putea avea o problema.
Sau reinstaleaza SA:MP-ul, iar daca tot nu merge, reinstaleaza complet GTA-ul si baga iar modurile pentru masini.