| Alex2332 a întrebat:

Am o problema cu tastatura, cand joc fifa nu si tin sageata stanga+sageata sus nu merge sa bag sprint doar alearga incet, daca baag orice diagonala merge sa bag sprint, mentionez ca orice diagonala merge in afara de sageata stanga+ sageata sus. Problema cu siguranta nu este de la tastatura si fifa l am reinstalat de 2 ori

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut problema asta! Am cautat pe net foarte mult, dar nu am gasit nimic! De atunci am inceput sa joc din gamepad!
Dar acum 1 luna mi-am luat o tastatura noua si mergea! De la Fifa nu avea cum sa fie pentru ca o am cumparata si am ultima versiune...