| Laurentiu_Suteu_1988 a întrebat:

Am o problema.De ce cand intru in Counter-Strike Global offensive imi apare imaginea neagra si apoi imi iese din el oare ce sa fac?

2 răspunsuri:
| DanisDns a răspuns:

Probabil ai luat jocul cu skidrow si trebuie sa deschizi folderul skirow de unde ai downlaodat jocul si ce e in folderul skidrow trebuie mutat in folderul unde ai instalat jocul

| standy2222 a răspuns:

Hai sa iti dau eu o idee probabil ca jocul cere mai mult ram decat ai tu in pc... iti recomand sa instalezi game booster acest program te ajuta sa inchizi celelate programe din pc care mananca ram in timp ce joci uite eu iti dau linkul acesta http://www.razerzone.com/gamebooster sper ca te-am ajutat