| catmaisimplu a întrebat:

Am o problema destul de mare, am cont pe Facebook, si aveam bifata la setari o optiune ca daca incerc sa ma loghez pe fb de la alt computer sa mi se trimita un cod pe telefonul mobil pe care eu il copiam intr. o caseta si il trimiteam pentru a ma recunoaste. Mentionez ca imi cerea codul doar cand intram din alta parte nu de pe computerul de pe care am setat asta. Toate bune si frumoase pana cand mi-am pierdut telefonul. Nu m.am gandit imediat sa schimb din setari numarul, sau sa opresc asta cu trimisul codului, si la un mementdat am reinstalat windowsul, si bineinteles ca acum cand am incercat sa ma loghez, mi. a cerut acel cod de securitate pentru ca nu mai recunostea calculatorul. Vroiam sa va intreb daca aveti vreo solutie pentru mine sa schimb cumva nr de mobil din setari sau pe mail cumva ca sa primesc codul pe noul nr, sau trebuie neaparat sa merg la operatorul de telefonie mobila sa imi scot cartela cu acelasi numar, pentru acel cod nenorocit? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| diablo a răspuns:

Contactazai si explica-le ce s-a intamplat si iti vor rezolva ei problema