| ssstef99 a întrebat:

Am o problema la c. s 1. 6 eu sunt jucatori de servere deadrun si am avut prea multe reclame pe c. s l-am reinstalat si inainte imi mergea comenzile cum ar fi /knife /trail nextmap etc acum nici /knife nu mai merge va rog o sugestie sau un sait de unde sa iau c. s bun.
Funda!

Răspuns Câştigător
| DavidTunechi a răspuns:

Poti sa bindezi; scrii in consola bind "litera" "say /knife". La fel si cu nextmap : bind "litera" "say /nextmap". Acolo unde am scris eu litera iti pui tu o litera care sa aiba comanda aia.

2 răspunsuri:
| ssstef99 explică (pentru DavidTunechi):

Si cu trail

| DavidTunechi a răspuns (pentru ssstef99):

Cu trail la fel : bind "litera" "say trail numar culoare"