| Faicu a întrebat:

Am o problema, la Counter Strike, la unele servere cand vreau sa intru pe ele si sa ma joc imi spune "STEAM validation rejected" ce pot face?

Răspuns Câştigător
| dinca42 a răspuns:

Ai steam crack.
Cel mai bine ia-ti un cs fara steam crack.
Nu ai cum sa remediezi acea problema. Poti sa iti cumperi steam in schimb.

1 răspuns:
| Hash001 a răspuns:

Nimic, sunt servere care sunt originale fara crack, si iti cere un steam ID valid (adica verifica steam id-ul pe care il ai) si vede daca ai cumparat jocul sau nu. In general un crack atribuie in steam Id fals care e de obicei detectabil si prins.