| alexdochia a întrebat:

Am o problema la fifa 23. In ultimate team, daca joc squad battles imi merge bine controllerul, dar cand intru in online si adversarul atinge mingea, jucatorul meu incepe sa alerge random si nu mai pot sa il controlez. In restul jocurilor controlleru merge bine

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Controlerul e de vina! In online comenzile sunt mai sensibile de aceea acea problema! Totusi asta e o teorie a mea, nu arunca controlerul pana nu probezi jocul cu un controler nou!

| DonMoldo a răspuns:

Incearca un controller de xbox sau ps4.