| spiffy97 a întrebat:

Am o problema la Laptop (Acer Aspire 5738Z). De cateva zile mi-a dat o eroare gen: Broadcom UNDI Pxe-2.1 v11.4.1 si ceva cu PXE-E61: Media test faiilure, check cable. Mi se tot restarteaza cand stau in aplicatii si imi apare asta... ce pot sa fac? Funda pentru cel care ma ajuta sa rezolv. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pare sa fie ori o defectiune fizica ori una de driver. Pentru driver fa urmatoarerele: Intra pe http://www.ma-config.com/en
Apasa Start the detection. O sa-ti apara mai jos Agent installation. Apesi pe el si iti apare Automatic Installation.
Apesi pe el si se va instala un programel. Dupa trebuie sa apesi iarasi Start the detection. In My Drivers vei gasi toate driverele tale. Cele cu galben trebuie instalate obligatoriu, cele cu verde sunt update-uri si nu este obligatoriu sa le instalezi. Doar daca vrei. Sa ai instalat in prealabil Adobe Flash Player. Asa vei putea sa-ti gasesti singur driverele si cele mai noi. Succes!
Daca nu merge trebuie trimis la reparat.