| Szakal_Klapssi_1994 a întrebat:

Am o problema cu laptopul, dintr-o data se aude un sunet si a inceput sa mi se blocheze programele si sa mi se stinga. S-a stins laptopul si l-am aprins, si mi-a aparut un mesaj : Broadcom UNDI PXE-2.1 v11.0.14 Copyright (C) 2000-2008 Broadcom Corporation Copyright (C) 1997-2000 Intel Corporation All rights reserved. PXE-E61: Media test failure, check cable PXE-M0F : Exiting Broadcom PXE ROM Operating System not found Care ma ajuta ofer funda!

1 răspuns:
| Slaiphar a răspuns:

Ai sters vreun program important si trebuie sa ii bagi iar windosul!
Succes!